Bóle i zawroty głowy a wynik EEG

Witam, Proszę o pomoc. Od pewnego czasu mam bóle głowy, zawroty. Mam wrażenie (od czasu do czasu) napierającego bólu ucha prawego - tak jakby wewnatrz ucha. Z badania EEG wynika: Zapis z cechami nieprawidłowymi nad prawym płatem skroniowym. (Czynność podst. jest zachowana przewaza cz. fal 9-12 Hz do 40 - 50 uV wymieszana z grupami niskonapięciowymi cz. fal beta. Reakcja zatrzymana obecna. Z prawego płata skroniowego sporadycznie rejestruje się grupy fal theta 6-7 hz.

Badanie eeg może być nieprawidłowe u 25% zdrowych ludzi należy wykonać badanie laryngologiczne, neurologiczne łącznie z diagnostyką obrazową, pozdrawiam