Bóle i zawroty głowy od kilku miesięcy a wieloogniskowe naczyniopochodne plamki

Witam, od kilku miesięcy mecze się z bólami głowy i zawrotami,rezonans wykazał wieloogniskowe naczyniopochodne plamki.Jestem w rozpaczy bo żaden lekarz nie wie jak mnie leczyć,jestem na tabletkach Vinpocetin, betaserct, efferalgan codeine.Nic mi to nie pomaga i w takim stanie nie mogę wrócić do pracy. Jestem juz przebadany przez różnych specjalistów i każdy odsyła mnie dalej. Proszę o poradę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji porada internetowa nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie znam Pani historii choroby, przez co nie mogę zbyt wiele powiedzieć.