Bóle i zawroty głowy oraz lęk przed wyjściem do ludzi

Witam od pół roku mam lekkie zawroty głowy , nie dawno doszedł ból głowy nie mam go ciągle odwiedza mnie kilka razy dzienie na chwilke , nieraz na troche dłużej, najgożej sie czuje gdy musze wyjść do ludzi czuje ze zaraz cos mi sie stanie , ze umre, ciągle czytam o guzach mózgu.nieraz bolą mnie mięśnie i stawy. Dodam ze zaczełam sie strasznie pocic i bardzo wypadają mi włosy i nawet siwieją ( mam 23 lata) mam dosć stresujące życie mam 4 letniegi synka który daje mi popalić.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u psychiatry to moga byc zaburzenia lekowe, odpowiednie leczenie złagodzi objawy