Bóle i zawroty głowy oraz paraliż połowy twarzy

witam,od ok roku mam bole polowy i zawroty glowy.bad okul ok, TK ok, ostatnio mialam paraliz polowy twarzy i calego ciala wynik - niski poziom potasu,badanie PMR bialko 0,51g/l ,glukoza 85mg% reszta w normie, cytoza 0.po ataku bol zmalal ale zawroty sa silniejsze.czekam na badanie rownowagi i rezonans.dodam ze jako dziecko dwa razy uderzylam sie dosc powaznie w glowe.prosze o rade

Uraz w przeszłości nie ma moim zdaniem związku z opisywanymi przez Panią objawami.
Trzeba cierpliwie poczekać do badania NMR głowy to wiele wyjaśni.
Pozdrawiam ciepło