Bóle jajnika i krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

1.Zaczęłam stosować nowe tabletki antykoncepcyjne Atywia. W trakcie 3 tygodnia, 3 dni przed koncem blistra zaczęłam plamić. Krwawienie skonczylo sie 2 dni wczesniej niz powinno. Czy antykoncepcja jest zachowana? 2. Po krwawieniu z odstawienia boli mnie prawy jajnik. Czy to normalne?

Plamienia się mogą zdarzać,skuteczność antykoncepcyjna zachowana.Jajniki nie powinny boleć w trakcie brania tabletek ,bo owulacja jest zablokowana.