Bóle jajników i skurcze macicy a możliwość ciąży

Witam. Ostatni okres miałam 25 kwietnia skończył się on 30 kwietnia, 2 maja uprawiałam z chłopakiem petting ale szanse na to że jego nasienie mogło mieć ze mną kontakt są bardzo małe. Okres powinnam dostać 1 czerwca a 22 maja bolał mnie lewy jajnik a później skurcz macicy teraz mam biały śluz nie jest go zbyt dużo ale jest. Czy to normalne czy oznaki ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można powiedzieć, że jest to normalne, choć może być to związane z wahaniami hormonalnymi. Warto wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę.