Bóle klatki piersiowej a zablokowana tętnica wieńcowa

Witam. To dluga historia ale zadac moge tylko pytanie. Stwierdzona u mnie na coronarografii zablokowana prawa tetnice wiencowa a lewa jest zwezona. Zalecaja bypassy. Poki co czekam na druga angiografie z usg. Od wielu lat mam bole nog a potem tez ramion itp. Okazalo sie ze mam miazdzyce. Wysoki cholesterol. Rodzinna historia. Bole w klatce piersiowej . Paralizuje oba ramiona. Jak wyjde na zewnatrz i zaczynam isc. Na rowerze tego nie ma. Dlaczego? Tylko jak ide i to glownie gdy zaczynam isc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to związane z przyśpieszeniem tętna i akcji serca oraz wzrostem ciśnienia. Wtedy pomimo oporów organizm jakoś sobie radzie, choć warto zaznaczyć iż jest to DO CZASU.