Bóle klatki piersiowej, duszności i problemy z przełykaniem

Witam! Mój problem trwa już dość długo- jakieś 12 lat. Otóż co jakiś czas, dłuższy/ krótszy miewam przeróżne objawy. Najpierw były zawroty głowy, drżenie, niepokój, duszności. 'Ataki' w dzien i noc. Wszelkie badania, z tomografią głowy włącznie w normie. Przerwa na rok/ dwa lata i znów te dolegliwości i lekarze i dalej nic. Aktualnie mam 27 lat i 4m dziecko i ponownie się zaczyna. Bóle klatki, duszności, ciężko przełykam. Ekg, krew ok, nie wiem już co robić. Tak się nie da funkcjonować...

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.