Bóle klatki piersiowej, osłabienie, swędzenie całego ciała

prosze o pomoc bylam juz chyba u wszystkich specjalistow i nikt nie wie co mi dolega ,moje dolegliwosci to bol klatki piersiowej,zawroty,uczucie ze zaslabne i do tego jak cos sie ze mna dzieje strasznie mie swedzi cialo , Dzis rano jadac samochodem zrobilo mi sie duszno, czulam sie okropnie ,zalalam sie potem i musialam skorzystac z toalety po paru minutach bylo juz ok czy to nerwica czy sa jakies dobre leki moze wyciszajace ale nie psychotropy bo chcialabym zajsc w ciaze prosze o pomoc

Na podstawie opisanych przez Panią objawów mogę wnioskować, że chodzi o ataki paniki. Objawy to między innymi właśnie te opisane przez Panią (ból klatki piersiowej,zawroty głowy, uczucie że zasłabnę, duszności, nagłe zalewanie się potem, przymus nagłego skorzystania z toalety - zarówno częste oddawanie moczu, jak i biegunki). Zalecam podjęcie psychoterapii. Psychoterapeuta nie tylko skupi się na objawach Pani dolegliwości, ale również poszuka ich przyczyn i nauczy z nimi radzić bez stosowania leków. Czasem jednak zdarza się, że dolegliwości są na tyle silne i pacjent nie jest w stanie sam funkcjonować, że zaleca się (przynajmniej na pewien czas) zastosowanie leków.