Bóle kolan w miejscu zginania
Witam.Od około roku mam bóle kolan od wew strony,dokładnie w miejscu zginania! Bóle nasilają się kiedy wykręcam kolano lub jest choćby delikatny nacisk od boku kolana! Jestem wieloletnim dawcą krwi,badania robione systematycznie.Potas,wapń,żelazo w normie.Wykluczony reumatyzm,wykonano 2 razy usg- w normie!Mam również wiele lat problemy z korzonkami lekarz zalecił konsultację z neurologiem czy to bóle nie pochodzą od kręgosłupa. Wynik pomyślny-wykluczył winę kręgosłupa! Mam 37lat, proszę o radę!

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Sugerowałbym wykonać dokładniejsze badanie obrazowe stawu kolanowego - rezonans magnetyczny. Opisane dolegliwości sugerują dysfunkcję aparatu więzadłowego.