Bóle kolana uniemożliwiające chodzenie

Mam 61 lat, mam nadwagę oraz choruję na cukrzycę i serce. Od dwóch tygodni mam duże problemy z lewym kolanem. W nocy budzę się co 1,5 godziny z bólem kolana. W ciągu dnia mam problem ze wstaniem z krzesła - pojawia się ból który uniemożliwia mi stąpnięcie, poruszanie się. Po powolnym rozprostowaniu nogi mogę się poruszać ale kuleję. Do jakiego specjalisty powiniem się udać?

Witam!
Z dolegliwości jakie Pan wymienia na pewno powinien zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu (internisty), który ewentualnie skieruje Pana do specjalisty (prawdopodobnie reumatologa). Oprócz tego powinien Pan udać się również do dietetyka, który pomoże Panu w pozbyciu się nadwagi oprócz tego ustali dietę pod Pana choroby czyli cukrzycę i serce. Serdecznie zapraszam do konsultacji online.
Pozdrawiam.
http://kcp.pl/lekarz/beata-grabowska-83403/dietetyk/wroclaw/