Bóle kończyn, przyspieszone bicie serca i duszności przy nerwicy

Witam 4 lata temu stwierdzono u mnie nerwice.serce mi walił duszności i tak się dowiedziałam ze mam nerwice brałam jakiś czas hydroxyzyne ale odstawiłam i biorę do dziś Nervomix.Mam juz miejsze problemy z dusznosciami ale za to występują bóle rąk nóg promieniuje do twarzy nieraz już około 5 mies to trwa wydaje mi się ze coraz bardziej się to nasila czasem też kwocie w klatce piersiowej i walenie serca i przechodzi boje się cały czas zacząć ze coś mi się stanie nie wiem co robić :(

Przy zaburzeniach nerwicowych zalecane jest leczenie dwutorowe - z jednej formy farmakoterapia (jeżeli takie są wskazania), z drugiej - psychoterapia. Leki mogą obniżyć napięcie, zmniejszyć poziom lęku, złagodzić objawy, ale nie powodują zmiany zachowań, zrozumienia, co takiego wydarza się w życiu, że pojawiają się objawy nerwicowe. Bez tej świadomości trudno o realne zmiany w życiu. Z kolei bez tych zmian nerwica może przybierać różne formy, bo przyczyna nadal jest obecna. Zachęcam do podjęcia psychoterapii.

Witaj,
powinnaś być w kontakcie z psychoterapeutą,gdyż nerwica ma zawsze postać somatyczną,która ukrywa zablokowane emocje.Po ich rozpoznaniu można się skupić na znalezieniu lepszych rozwiązań dla sytuacji trudnych.Bardzo polecam i zachęcam,gdyż w innym przypadku dopuścisz do uszkodzenia organów a jakośc życia nie zmieni się.
Serdecznie pozdrawiam