Bóle kości, nadgarstka i piszczeli

Od lat pobolewaja mnie kości, nadgarstki jakby na deszcz, a przynajmniej tak sobie je wyobrażam, czasem piszczele. Ostatnio pojawiły się bolesne odciski pod palcami stóp. Bóle głowy mimo że nigdy wcześniej ich nie miałam. Od dawna kolatanie serca. Po porodzie i transfuzji krwi czuje się źle. Boję się czy to coś poważnego czy tylko sobie wmawiam. Mam leki i chyba depresję, nie umiem się cieszyć życiem bo wciąż myślę o czajacej się śmierci, kilka miesięcy temu miałam badanie krwi i wyniki były w p

Na początek warto skonsultować się z lekarzem. Po badaniu wykluczy ewentualne inne zaburzenia czy choroby. Opisane objawy często wskazują na tło emocjonalne (nerwicę, depresję), jednak najpierw konieczne jest wykluczenie innych schorzeń.
Lekarz w razie potrzeby skieruje do psychologa na psychoterapię.