Bóle kości piszczelowej po upadku ze schodów

Po upadku ze schodów około 2 godzin temu boli mnie noga - kość piszczelowa, mogę ruszać palcami i chodzić, czy może to być jakieś złamanie. Smaruję bolące miejsce żelem Uzarin, obandażowałam piszczel oraz przykładam zimne kompresy . Czy mogę coś jeszcze zrobić tzn zastosować jakieś inne środki, czy powinnam udać się do lekarza, czy mogę na razie zaczekać?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Konieczne jest wykluczenie złamania - wskazana jest konsultacja u ortopedy.