Bóle kręgosłupa, ból nóg, drżenie mięśni i drętwienie ręki

Witam, mam takie pytanie od ciązy odczuwam raz na jakis czas bóle kregosłupa, wiem ze mam nadwage bo przy wzroscie 165 waze 80 kg nie moge bo mam w dodatku niedoczynosc tarczycy. Ostatnio miałam uczucie bolu nog, drganie miesni i w ostatnio jak sie obudzilam to mialam zdretwialam lewa reke a wszczegolnosci mały palec, nadmienie ze nie mam problemów z sercem, bo mialam echo serca i ekg i jest oki, jeszcze mam refluks przełykow-zoladkowy bo w 2011 mialam usuniety woreczek zolciowy.

Witam. Pani objawy mogą mieć związek ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Nadmienię jedną bardzo ważną rzecz - wspomniana przez Pania nadwaga (a właściwie już prawie otyłość) to element nad którym MUSI Pani popracować jeśli myśli Pani o życiu we względnym zdrowiu do emerytury - jest Pani bardzo młodą osobą i odpuszczenie sobie teraz zaowocuje poważnymi dolegliwościami za 5-10 lat. Dieta i regularny wysilek fizyczny dostosowany do mozliwości - oto recepta. Polecam skorzystanie z pomocy dietetyka.