Bóle kręgosłupa po operacjach kręgosłupa lędźwiowego a wskazania do leczenia psychologicznego

Jestem po kilku operacjach kręgosłupa lędźwiowego, główniw wskutek stenozy kanału - mam stabilizację. Niestety nie mogę przejść więcej niż 50m. Rehabilitanci sugerują, abym poddał się leczeniu psychologicznemu, ( jako efekt tylu operacji mogą występować bóle urojone). Czy to jest dobry pomysł (duże koszty dobrego leczenia)? A jeśli tak. to może wskazania dobrego miejsca w Trójmieście. Pozdrawiam Jan

Dzień dobry,

Najlepiej udać się na wizytę konsultacyjną do lekarza psychiatry, który oceni czy rzeczywiście potrzebuje Pan leczenia psychoterapeutycznego/psychiatrycznego, zgodnie z sugestią Pana rehabilitantów. I zarówno taką wizytę, jak i ewentualne leczenie może mieć miejsce w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego).