Bóle kręgu w kręgosłupie

Witam. Pół roku mam uczucie jak by bolał mnie jeden kręg w kręgosłupie. Jak się dotyka to miejsce to coś jak by uciekało z pod ręki. Miałam robione rtg kręgosłupa ale wyszło prawidłowo. W tym miejscu mam uczucie mrowienia a czasami pojawia się uczucie wbicia szpilki. Nie widać żadnej zmiany gołym okiem. Z morfologi mam obniżone troszkę płytki 138 tys (150-450). Limfocyty % 20 (25-45) i Granulocyty % 77 ( 45-75). OB 6, Crp 0.40. Co mogła bym zrobić jeszcze?

Szanowna Pani, prawdopodobnie uciska Pani na ścięgno lub przyczep mięśnia i to powoduje dyskomfort jeżeli nie stwierdza się powiększoną tą okolice i nie ma bolesności ruchowej to nie ma raczej co się martwić. Pozdrawiam