Bóle łydek, zawroty głowy a stosowanie Yasmine

Wita, od 1,5 roku biorę tabletki Yasmine (przepisane na PCOS). Od kilku dni źle się czuję, pobolewają mnie łydki, głowa i mam zawroty głowy, nie wspominając nawet o bólach brzucha od wielu miesięcy i objawach depresji. Do końca opakowania zostało mi 7 dni. Czy mogę odstawić tabletki już dziś?

Jeśli te objawy są naprawdę bardzo dokuczliwe, to oczywiście może Pani odstawić tabletki. Miesiączka wystąpi wcześniej. Koniecznie też powinna Pani wykonać badania układu krzepnięcia- z krwi. Można też zrobić USG żył kończyn dolnych.
Z wynikami proszę się udać do swojego lekarza prowadzącego.