Bóle mięśni karku i uczucie drętwienia

witam mam problem a raczej dwa :( boli mnie kark tzn mięśnie i promieniuje na bark i rękę oraz dłoń uczucie drętwienia :( ... i kolano podczas siedzenia boli... wszystko po lewej stronie :( z kolanem uczucie dziwne bo podobne do tego bólu barku i ręki :( proszę o jakąś rade dziś zrobiłam rtg szyjnego odcinka kręgosłupa ale we wtorek dopiero będzie wynik. biorę zastrzyki przeciwbólowe olfen wziełam już 5 ale nic nie dało może na chwilke. mam kolejne pięć przepisane. POMOCYY

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy bólowe karku, barku i ręki najprawdopodobniej związane są ze zmianami w obrębie kręgosłupa szyjnego. Proszę udać się z odebranym wynikiem do internisty lub ortopedy.
Jeśli chodzi o izolowany ból jednego kolana to najczęstszą przyczyną jest przebyty uraz. W celu oceny, co jest przyczyną dolegliwości konieczna jest konsultacja ortopedyczna.