Bóle mięśni w obu udach, zawroty głowy, złe samopoczucie i ból w klatce piersiowej

Witam. Mam 19 lat. Od okolo 2 dni mam bole mieśni w obu udach podobne do zakwasow, lekkie zawroty głowy, złe samopoczucie i lekki klujacy bol w klatce piersiowej. Nie trenowałem ani chwili. Zawroty głowy i złe samopoczucie zdarzaja mi sie czesto od 4 miesięcy. Od czasu gdy zmarl moj ojciec. Nigdy predzej nie mialem czegos takiego. Moj brat wlasnie przechodzi angine ropna. Co to moze byc czy moze byc to zwiazane z choroba brata ?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej bym tego nie wiązał z infekcją brata. Być może u Pana również jest jakaś infekcja a może być wiele wiele innych przyczyn. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć oraz poczynić ewentualnie dodatkowe badania. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Polecam kontakt z lekarzem rodzinnym- będzie on miał możliwość przeprowadzenia dodatkowych badań. Być może Pan też przechodzi infekcję.

z poważaniem
Michał Kurek

Milena Lubowicz

Oczywiście nie można wykluczyć, że objawy te związane są z infekcją, być może dopiero się ona u Pana zaczyna. Radzę jednak udać się do lekarza rodzinnego, gdyż należy Pana zbadać, ocenić gardło, węzły chłonne, osłuchać.
Pozdrawiam