Bóle nadbrzusza, żołądka, problemy ze wzdęciami

Witam,jestem 25 letnia kobietą i od ok miesiaca męczą mnie bóle brzucha a dokladniej bardziej nadbrzusza glowie żołądek,do tego bardzo uciazliwe przelewanie i burczenie w brzuchu,a wczoraj doszla biegunka ktora miala miejsce pierwszy raz od czasu kiedy zaczal sie ogolny ból brzucha.Bylam u lekarza pierwszego kontaktu który początkowo przepisal mi lek Ranloc,nastepnie Betadrin ale nie ma poprawy.Co dalej robic?Moze jakies badania?Prosze o poradę.

Małgorzata Panek

Należy wykonać test ciążowy, aby wykluczyć ewentualna ciążę. W przypadku nasilających się dolegliwości może się okazać konieczna konsultacja gastrologiczna i ew. wykonanie gastroskopii. Proszę ponownie udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam