Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle naprzemiennie po lewej i prawej stronie pod żebrami

Witam od jakiegos miesaca mam bóle naprzemiennie po lewej i prawej stronie pod żebrami. O czym może świadczyć taki ból? Jakie badania powinnam wykonać?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania

Szanowna Pani,
Ból taki może być spowodowany np. powiększeniem wątroby i śledziony, powiększeniem węzłów chłonnych w obrębie jamy brzusznej lub być związany z neuralgią nerwów międzyżebrowych spowodowaną m. in. zmianami w kręgosłupie odcinka piersiowego. Proponowałbym konsultacje u lekarza internisty, który zleci odpowiednie badania np. USG jamy brzusznej lub RTG odcinka piersiowego kręgosłupa.

0
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy