Bóle nerki po zabiegu ESWL

2 miesiace temu miałam zabieg ESWL (kamień 12 mm w Miedniczce) stosuje się do zaleceń lekarza Pije Citrolyt i przez cały czas czułam się dobrze ale od pewnego czasu codziennie mnie łapią bóle w nerce w której mam kamień bóle się pare minutowe zdarza się że boli dłużej a po jakimś czasie przestaje czy to może oznaczać że w tej nerce się coś dzieje ?

Witam, po zabiegu ESWL bezwzględnie konieczna jest ocena, czy kamień został rozbity i czy jest wydalony. Mam nadzieję, że taka ocena została dokonana i że zna i Pani i Pani lekarz sytuację, a więc na tym powinna się Pani opierać. Ja tych danych nie posiadam, więc jak mam Pani pomóc i co mogę doradzić. Jeśli takiej oceny nie było, to proszę jak najszybciej spowodować jej wykonanie. Pozdrawiam RH