Bóle nóg i drętwienia rąk a nerwica u 15-latka

Mój syn 15 letni cierpi na częste bóle nóg i drętwienie rąk .Nadmieniam że jest odczulany od roku czasu na alergię na roztocza.Mój mąż wyjechał z kraju za chlebem za granicę i syn bardzo źle znosił rozłąkę .Stał się nerwowy ,wszystko go wyprowadza z równowagi.Obawiam się że może to być nerwica .Proszę o odpowiedź .Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego lub pediatry celem zbadania syna i wykonania badań diagnostycznych w tym ocena poziomu elektrolitów magnezu,a także może w kierunku procesu zapalnego z uwagi na zgłaszane skargi bólowe w obrębie kończyn.Dopiero po wykluczeniu organicznych przyczyn ewentualna wizyta u psychiatry i psychologa.

Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza