Bóle nóg po ćwiczeniach i biegach

Witam od pewnego czasu dużo ćwiczę biegam oraz gram w piłkę, dopadło mnie następujące schorzenie podczas biegu dokucza mi straszny ból nóg nie wiem jak z nim sobie poradzić. Ból jest w obu nogach tuż nad kostka.

witam
Być może przyczyną są buty ze sztucznego materiału. Warto to sprawdzić i zmienić buty na skórzane. Jeśli nie pomoże to wtedy szukać innej przyczyny. Miałam ten sam kłopot :) Pozdrawiam.