Bóle nóg promieniujące aż do połowy łydki

Mam bóle obu nóg dwalata promieniu aż do połowy łydki.Jakie powinnam wykonać badania Byłam u ortopedy i reumatologa.R:Boczne podwichnięcie rzepki z podejrzeniem chondromalacji I stopnia.Była rehabilitacja,glukozamina.Dr reumatolog stwierdziła ze bóle mocniejsze rano i wieczorem)które odczuwam to przez przebyta chorobę Osoog-Schlletera.Czy tak faktycznie jest skoro kiedy miałam 20-30 lat nic nie bolało w nogach Bardzo proszę o odpowiedz comi jest ze względów szczególnych musze szybko być zdrowa

Szanowna Pani aby aby odpowiedzieć na Pani pytanie należy Panią dokładnie zbadać.

Przyczyn może byc bardzo wiele i dopiero po zbadaniu fizykalnym można określić jakie należy wykonać badania dodatkowe