Bóle nóg w okolicach uda

Witam bolą mnie nogi w okolicy uda już od 5 lub 6 dni,Ból się robi powoli nie do zniesienia nie wiem co mam robić bo muszę jutro do pracy jechać

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból mięśni może być spowodowany przeciążeniem, rozpoczynającą się infekcją wirusową, zapaleniem mięśni i inne. Wskazana jest konsultacja u internisty, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.