Bóle pachwiny i ud po zewnętrznej stronie

witam -mam od 2 miesięcy ból pachwiny , uda po zewn.stronie ,kolana ,ból się nasilił po robieniu weków-jedno popołudnie -stojąc kilka godzin .nadmienię że waga do wzrostu odpowiednia ,jestem zdrowa ,kolano nie zmienione fizykalnie w pozycjii leżącej i stojącej lekko boli ,gdy siedzę ból na porównać do podłączenia do prądu -trzeba celować nogą żeby ból był w tym momęcie jak najmniejszy ,leżąc nogę mogę podnieść -czyli to nie rwa kulszowa .bardzo proszę mam pogrzeb-wyjazd jak pomó

Witam,
Trudno dokladnie okreslic bez badania ale bol w pachwinie i po zewnetrznej stronie uda czesto wskazuje na bol stawu biodrowego.
Wskazane zdjecie rtg stawu w pierwszej kolejnosci.