Bóle penisa po stosunku i obfite upławy

Witam. Mój partner po stosunku narzeka na bole penisa, pieczenie i popękanie napletka. Dodam, że ja mam bardzo silne upławy o bardzo nieprzyjemnym kwaśnym zapachu i nieraz mnie też piecze w miejscu intymnym. To mój stały partner od roku. Bardzo prosiłabym o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Są to objawy infekcji grzybiczej. Konieczne jest leczenie zarówno Pani jak i Partnera.