Bóle piersi i odczuwalne bóle podbrzusza

od ponad tygodnia odczuwam bóle w podbrzuszu a od kilku dni lekko bolą mnie piersi, okres mi się spóźnia już 3 dni a moje cykle zwykle trwały 28-30 dni :/ około 2tyg temu siedziałam nago na penisie mojego chłopaka przez krótką chwile. do wytrysku było daleko jak mi mówił, preejakulat raczej też nie wystąpił. zastanawiam się czy jest ryzyko ciąży? czy może okres spóźnia się pod wpływem silnego stresu tą sytuacją

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży nie jest duże, ale jednak istnieje. Proponuję dla pewności i uspokojenia siebie wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam