Bóle piersi i pach a badanie węzłów chłonnych
witam bala wciaz mnie piersi po bokuod strony pachy na usg nic nie wyszlo czasem boli tak ze nie moge sie dotknac i to jest tydzien po miesiaczce lekarz rodzinny powiedzial ze to zapalenie miesni miedzyzebrowych ale wg mnie nie bo to naweet nieleczone przeszloby a mi nie przechodzi co to moze jeszcze byc chyba ze to ja sie myle prosze o pomoc

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Krioprezerwacja płodności
Witam. Jeśli dobrze rozumiem takie objawy pojawiają się w każdym cyklu? Jeśli tak, sugeruje wizytę u ginekologa, być może jest to spowodowane nieprawidłowym stężeniem hormonów