Bóle piersi i sutków a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam pytanie od paru dni strasznie bolą mnie sutki są takie jakieś narężone jakby stały na baczność piesi również są obrzmiałe , czy jest to możliwe , żebym była w ciąży dodam ,że ostatnią miesiączkę miałam 5 listopada . Pozdrawiam Ela K

Milena Lubowicz

Nie można ciąży wykluczyć. Proponuję wykonać test ciążowy, jest on wiarygodny około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam