Bóle piersi w 28. tygodniu ciąży

Witam! jestem w 28 tc. Strasznie dokucza mi ból prawej piersi, (od rana) , gdy przycisnę ją od góry, zaczyna lecieć siarka , kolor pomarańczowy z białym w środku. Co mam zrobić ? Może docisnąć, żeby wszystko się wylało ? Czy może to być objaw jakiejś infekcji ? Wczesniej nie miałam takich problemów, wizytę mam dopiero za 2 tyg. Proszę o radę i z góry dziękuję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lecz nie można wykluczyć także innego tła.