Bóle pleców i zmęczenie przy chorobie Hashimoto

Od 4 lat leczę się na niedoczynność tarczycy typu Hashimoto.Ostatni rok czuję się źle: bolą mnie plecy, szybko się męczę, mam szorstki lewy łokieć, suchą skórę twarzy, łamliwe włosy i bardo plączą po umyciu, swędzi mnie skóra na udach.Oprócz tego mam kołatania serca, ucisk w klatce piersiowej. Biorę Euthyrox 75 mg i 100 mg (naprzemiennie każdego dnia) oraz Betaloc 25 mg. Moje wyniki to: FT3 4,16 FT4 19,47 PRL 489,3 TSH 1,3 Czy dawka leku jest właściwa?Waże 86 kg mam 168 cm i 41 lat

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak. Niemniej jednak w takiej sytuacji należałoby zglosioc się do lekarza aby wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.