Bóle pleców na odcinku LS

Witam!!! Mam taki problem ,ze od15 07 14 bola mnie plecy na odcinku Ls i ból przenosi sie na nogi do kolan.Myslałem ze to rwa ,ale lekarz twierdzi ,ze to bóle miesniowe i przypisał tabletki przeciwbólowe ,które nie pomagaja.Najgorszy jes tból nóg dokładnie ud!!! z tyłu.Porównac to mozna do zakwasów i skurczu miesni .Czasami skurcz łapie mnie w posladki O co chodzi .Chodze na masaże i łykam magnez potas i wit b12 Czy to ok?

Małgorzata Panek

Konieczna jest konsultacja ortopedyczna.
Magnez, potas i witaminy mogą jedynie złagodzić kurcze mięśniowe.
Proszę się udać do ortopedy.
Pozdrawiam