Bóle pleców promieniujące na żebra

Powiem tak jestem kobieto mam 27lat miałam robiona pełna morfologie nic nie wyszło badania trzustki nic rtg płuc klatki piersiowej kręgosłupa nic ekg nic echo serca nic usg brzucha nic to skąd te bóle w plecach z tyłu promieniujace aż na zebra wszystkie badania są w porządku a może to serce ja strasznie boje się ze to rak jakie badanie zrobić żeby upewnić się ze na pewno nie mam raka ?

Lek. Tomasz Budlewski

czy z tymi objawami była Pani u ortopedy? razem z wynikiem rtg kręgosłupa? Jeżeli nie to proszę udać się do lekarza tej specjalności. Jeżeli wszystkie wyniki wychodzą ok proponuję udać się do psychiatry/psychologa.