Bóle pleców przy pochylaniu brody w dół

witam. od kilku dni mam bol w srodkowej czesci plecow az po zebra. Najbardziej dotkliwy jest przy pochylaniu brody w dol, jest to wlasciwie nie mozliwe. Po raz pierwszy odczulam ten bol po "przeciagnieciu" sie rano ( nie wiem czy to znacznie). Nadmienie , ze w ostatnim czasie bylam chora i mialam dosc mocny kaszel. co to moze oznaczac?pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto zgłosić się do lekarza aby rozszerzyć diagnostykę. Trudno jednoznacznie powiedzieć co może być powodem takich dolegliwości. Konieczne są dodatkowe badania.