Bóle pleców w odcinku piersiowym i ból zęba

Jeśli bolą mnie plecy z tyłu na odcinku piersiowym to może to promieniowac na zebra . Po rtg nic nie wykazało ale ból pojawia się co jakiś czas mam 27lat wszystkie badania dobre echo serca dobre ekg dobre boje rtg klatki piersiowej trzy miesiące temu robione boje się żeby to nie był nowotwór albo zator płuc juz nie wiem co robić lekarz rodzinny odsyła mnie do domu twierdzi ze wyniki są dobre i ze nic mi nie jest. A jeśli się myli. Od 3lat choruje na nerwice lękowa

Milena Lubowicz

Skoro miał Pan wykonane RTG to guz płuca byłby widoczny. W echo serca i Ekg widać by było chorobę serca. Zator płucny to poważna choroba, która objawia się dusznością i nieleczona w krótkim czasie prowadzi do śmierci, także nie sądzę, że może Pan na to cierpieć. A może bóle spowodowane są przez neuralgię międzyżebrową? Polecam lekturę:
http://wylecz.to/pl/choroby/neurologia-i-psychiatria/neuralgia-miedzyzebrowa.html#
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza