Bóle pleców w okolicy krzyża

Mam 67 lat,od dluzszego czasu mam bol plecow w okolicy krzyza -w gornej czesci prawego posladka.Bol wystepuje przewaznie rano po wstaniu z lozka.

Marta Mielniczuk

Witam, być może ból w okolicy krzyża jest spowodowany chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa, niestety nie da się tego potwierdzić bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i ewentualnych badań dodatkowych. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który jeśli będą wskazania da Panu skierowanie do ortopedy. Pozdrawiam