Bóle po leczeniu kanałowym zęba

Mam ponowie leczonego zęba kanałowo po roku czasu został odnaleziony dodatkowy kanał mam go wypełnionego tymczasowa a ząb cały czas boli przy dotyku oraz mam uczucie jak ciągnie mnie w tym zębie wizytę ma dopiero na początku lipca na dokończenie tego zęba ? czy czekać cierpliwie na wizytę czy udać się wczesniej na wizytę?

Pomiędzy wizytami, szczególnie w sytuacji opisanej, czyli ponownego leczenia kanałowego i odnalezieniu dodatkowego kanału, dolegliwości mogą się pojawić. Jeżeli są do zniesienia można poczekać na wyznaczony termin. W przypadku nasilonych dolegliwości wizytę należy przyspieszyć.