Bóle po lewej stronie brzucha, poniżej łuku żeber

Witam ! Mam na imię Marek. Mam 43 lata. Moje pytanie. Mam od jakiegoś czasu bóle po lewej stronie brzucha troszkę po niżej łuku żeber. Bóle są okresowe niezbyt intensywne. I kolkę po lewej stronie brzucha w okolicy kości biodrowej. Czasami bóle promieniują do pleców w okolice nerki. Spadku wagi nie zanotowałem. Mocz jest jasny bez krwi. Stolec ma jasny kolor żółty taki jak u niemowlaka. Nie mam temperatury. Natomiast czuje się ciągle zmęczony ale może jest to przyczyna nie wysypiania się.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie Marku,
Pana objawy mogą być związane z kilkoma stanami. Ból w lewym podżebrzu, zwłaszcza nasilający się po jedzeniu może świadczyć o chorobie wrzodowej. Ból kolkowy w obrębie lędźwi, często promieniujący do pachwiny związany jest najczęściej z kamicą nerkową.
W celu dokładnego zdiagnozowania zgłaszanych przez Pana problemów proponuję skonsultować się z internistą.