Bóle po lewej stronie żebra w okolicy śledziony i w mostku

Mam ból po lewej str.żebra w okolicy śledziony jak i w mostku oraz po lew. str na wys biodra promieni do nerki i w górę pod żebra aż ból przy którym oddycham się zwiększa wyk szer badań jak kolonoskop gastroskop usg wątroby śledziony nerek jamy brzusz i krwi. Jeśli te bad nic nie wykaz zmian a dolegl się utrzymują czy mogą one być spowodowane zmianą nowotw które przez wiele lat nie dają objaw a obj te są trudne do określ. Czy med. nuklearna dała by Odp na te pyt. Jestem po oper guza glejak.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Trudno jest określić czym są spowodowane takie dolegliwości bólowe bez przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego.