Bóle po operacji kręgosłupa szyjnego

Witam serdecznie ...jestem 6 tygodni po operacji kregosłupa szyjnego na odcinku c-5-6,c6-7 ze stabilizacja dotrzonową i implantami....I od tego czasu po zakonczeniu operacji mam bardzo silne bóle barków,pleców karku oraz pojawia sie przykurcz kciuka lewego z podrygiwaniem reki.Trwa to kilka sekund jednak odczuwam dyskomfort.Najgorsze jednak sa okropne bole które najbardziej pojawiaja sie w nocy.Wizyte kontrolną mam dopiero za 2 tygodnie,jednak czuję sie gorzej jak przed operacją..Mirek

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem.