Bóle po operacji na dyskopatię odcinka lędźwiowego

Witam!29 lutego miałem operacje na dyskopatie odcinka ledzwiowego. Przed operacją miałem ból pleców i ból w udzie stylu. 3 dni po operacji było super nic mnie nie bolało ale już w 4 dniu zaczynała mnie boleć nogą tak jak przed operacją. Czy to jest normalne?po jakim czasie ten ból powinien ustąpić? Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam.

Witam,
To jest nadal krotki czas po operacji i objawy moga ustapic. Ale istnieje ryzyko, ze wokol nerwu rozwija sie blizna po operacji i drazni nerw. Stad bol w konczynie. Ja w takich przypadkach stosuje zabieg epiduroplastyki, ktory ma na celu uwolnienie nerwu i rozpuszczenie blizny. Zabieg jest w znieczuleniu miejscowym w trybie pobytu jednodniowego w szpitalu.
Pozdrawiam serdecznie.