Bóle po prawej stronie brzucha promieniujące do lędźwi, nerki i pachwiny

Witam,od niedawna mam bóle po prawej stronie brzucha promieniujące do lędźwi,nerki i pachwiny.Wykonałam og.badanie moczu:ciężar-1,010kg/l,ph-6,leukocyty,azotyny,białko,cukier,ciała ketonowe,bilirubina i krew-negatywne,urobililinogen-w normie,nabłonki płaskie-pojedyncze,leukocyty-1-3wpw,erytrocyty-zmienione1-3wpw,śluz-obfity.Niecały rok temu taki ból był po lewej stronie,wtedy miałam usg brzucha,pęcherza,nerek,jajników-ok,og bad moczu-ok.Niedawno byłam u ginek.W badaniu ginekol(bez usg)-ok.

Małgorzata Panek

Należałoby wykonać badania w kierunku kamicy nerkowej. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, a w przypadku silnych dolegliwości na SOR.
Pozdrawiam