Bóle po prawej stronie klatki piersiowej z powodu stresu

Witam mam 29 lat mam dość duże stresy od dwóch dni boli mnie po prawej stronie klatki piersiowej nie wiem co to oznacza powiem że palę ale nie dużo ok.8 papierosów na dzień. może to być jakiś stan przed zawałowy związany ze stresem???

Dzień dobry,

Podstawą jest wizyta u lekarza POZ !
Jeżeli lekarz wykluczy podłoże somatyczne, to proszę udać się na konsultację do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty (np.: w PZP, prywatnie).