Bóle po usunięciu pęcherzyka żółciowego z powodu stanu zapalnego

Witam.Dwa i pół roku temu usunięto mi pęcherzyk żółciowy.Przyczyną była kamica,ostry stan zapalny i ropniak.Zabieg przeprowadzono metodą laparoskopową.Od tego czasu odczuwam nieustający ból w prawym podżebrzu.Jest to ból o niewielkim nasileniu,ale bardzo dokuczliwy ze względu na przewlekłość.Badania laboratoryjne-ok,rtg-ok,usg-złóg wielkości 3 mm,duża ilość gazów w jelitach.Co może powodować te dolegliwości?

Pisze Pan, że w ug stwierdzono złóg wielkości 3 mm. Przypuszczam. że jet to złóg w przewodzie żółciowym wspólnym. Złóg kwalifikuje się do usunięcia poprzez wykonanie ERCP.