Bóle pod kolanem u 8-latka

Witam,moj 8 letni syn od 3 dni ma bole pod prawym kolanem.Nie umie wyprostowac nogi,bo starsznie go boli. Dwa tygodnie temu byl na turnieju koszykowki i przez 3 dni grali po 2 mecze dziennie. Czy to moze miec jakis zwiazek? Prosze o jakies informacje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż doszło do nadwyrężenia ścięgna lub więzadła. Wskazana konsultacja z ortopedą.