Bóle pod łopatką i bóle oskrzeli podczas oddychania

witam serdecznie.mam problem z bólem pod łopatkami i podczas oddychania bolą mnie chyba oskrzela.nie jestem przeziębiona.wczoraj wieczorem bardzo się zle czułam i bolał mnie przełyk jak bym połknęła duży kawałek jabłka.poza tym boi mnie jeden kręg na kręgosłupie ale tylko wtedy gdy go dotykam,proszę o pomoc,jestem z irlandii a wizytę u lekarza mam dopiero we wtorek.pozdrawiam

witam,
dolegliwości dość nietypowe i mało specyficzne do postawienia rozpoznania.
Potrzebne jest badanie przedmiotowe i dokładniejszy wywiad.
Prosze poczekać do wizyty
W razie silnego bólu - prosze przyjmowac ibuprofen do 4 tabl/dobe