Bóle podbrzusza i krwawienia w 9. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 9 tyg ciazy. Od 2 dni bolało mnie podbrzusze. Do tego mialam krwawienie. Szybko udalam sie szpitala. Ginekolog, ktory zbadal mnie, stwierdzil ze szyjka jest zamknieta, krwawienie nie jest zwiazane z dzieckiem. Usg pokazalo nadal bijace serduszko. Zbadali mi mocz. Nie ma infekcji. To skad te bole brzucha? Gdy mam caly pecherz po przebudzeniu mam silne bole brzucha. Jesli krwawenie nie wystepuje z powodu problemow z dzieckiem to dlaczego mam sredniej ilosci plamienia czasem krwi?

Milena Lubowicz

Krwawienia w tym okresie mogą być wynikiem wielu sytuacji, od zmian hormonalnych po choroby szyjki macicy. Zawsze należy je skonsultować z lekarzem. Jeżeli szyjka jest zamknięta, to oznacza, że nie ma mowy o poronieniu. A może jest Pani przemęczona, to też może być przyczyną. Skoro usg i badanie przez pochwę są w normie to na razie nie ma powodu do niepokoju. Polecam lekturę:
http://twoja-ciaza.com.pl/krwawienia-w-ciazy.php
Pozdrawiam